• Обновено
Универзален Автомобил Полнач 4 USB Порти Автомобил Полнење Адаптер 1M Кабел 5V 4.1 За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei LeEco LETV
zoom_in

Универзален Автомобил Полнач 4 USB Порти Автомобил Полнење Адаптер 1M Кабел 5V 4.1 За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei

DEN 167.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
Автомобил Полесни Слот
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,LG,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Број На Модел На:
GLK-CHR-CAR4
Квалитетот сертификација:
CCC,УЛ,FCC,CE,RoHS
Тип:
Патување
Излез:
5V/4А -
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
USB,Автомобил Полесни Слот
Бренд Име:
Go2linK
На текст:
12-24V/2.4 НА
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
USB PD

Слични производи во категоријата..