• Обновено
Корејски принцеза чипка вода за перење памук, постелнина, без додатен близнак целосна кралицата цар големина кавга plaid кревет здолниште бесплатен превозот
zoom_in

Корејски принцеза чипка вода за перење памук, постелнина, без додатен близнак целосна кралицата цар големина кавга

DEN 3119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тежина:
3.0kg
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Број На Модел На:
Близнак/Full/Кралицата/Кралот
Пополнување:
Памук
Стил:
Принцезата
Шаблон Тип:
Plaid
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Количина:
3/4pcs
тема count:
Yes
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други
Бродови Од:
Кина
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Тип:
Bedskirt
Возрасна Група:
се во општа употреба

Слични производи во категоријата..