• Обновено
100Pcs/многу Моќ Батерии VTC5 18650 2600mAh Литиум 3.7 v 30A Енергија на Батеријата За SONY
zoom_in

100Pcs/многу Моќ Батерии VTC5 18650 2600mAh Литиум 3.7 v 30A Енергија на Батеријата За SONY

DEN 16113.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
kingwei
Батеријата Број:
100 компјутери
Тип:
Li-Ion
Големина:
18650
Напон:
3.7v
оригиналниот:
100% Оригинални Батеријата
Тип На Батерија:
Литиум Батерија
Тежина:
44g
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
VTC5
Батерија Пати:
До 1000 пати
Испуштање Струја:
30A
Применливи производи:
Електричен Велосипед , E-Цигара
Место на Потекло:
Јапонија
Големина:
65mm x 18mm (Diameter)

Слични производи во категоријата..