• Обновено
До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm
zoom_in

До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
50cm
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
UT-009-UP-0.5 M

Слични производи во категоријата..