• Обновено
физичката терапија ладно ласерски алергиски ринитис третман опрема
zoom_in

физичката терапија ладно ласерски алергиски ринитис третман опрема

DEN 2880.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
COZING
Материјал:
ABS
Големина:
Small
Број На Модел На:
cozing-BQ01
Примена:
носната шуплина
Објектот:
физичката терапија ладно ласерски алергиски ринитис третман опрема
Големина:
пренослив, може да се третман насекаде
Функција:
нема несакани ефект, без трауми
третман опсег :
ринитис , Hyperviscosity, hyperlipemia, хипертензија, дијабетес, ische
Третман ефикасност :
околу 90%, и позитивни клинички трага покажа
група:
Пациентите кои страдаат од Ринитис, како и алергискиот ринитис,

Слични производи во категоријата..