• Обновено
плоштад daimond сликарство цвет со вазна мозаик слика 5d diy пејзаж дијамантски крст бод diy везови крстот бод
zoom_in

плоштад daimond сликарство цвет со вазна мозаик слика 5d diy пејзаж дијамантски крст бод diy везови крстот бод

DEN 261.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50*60cm
Бренд Име:
YIKEE
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Платно Пакување Метод:
Торба
Употреба:
Дома декорација
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
diy дијамант везови
Име:
плоштад дијамант сликарство

Слични производи во категоријата..