• Обновено
SMAJ30CA-E3/61 SMAJ30CA SMB Чип Schottky Диоди Нови Оригинални
zoom_in

SMAJ30CA-E3/61 SMAJ30CA SMB Чип Schottky Диоди Нови Оригинални

DEN 240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стандард:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Господар Префрлате:
No
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Surge Protector:
No
Број На Модел На:
SMAJ30CA-E3/61
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард

Слични производи во категоријата..