• Обновено
10pcs T10/194/W5W 6W КОЧАН LED Bombillas 12V CC reemplazo 6000K бланко puro Став coches де lectura, luces interiores Lamparas
zoom_in

10pcs T10/194/W5W 6W КОЧАН LED Bombillas 12V CC reemplazo 6000K бланко puro Став coches де lectura, luces interiores

DEN 456.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
T10 КОЧАН
Бренд Име:
Yadasatuna
Wattage:
5W
Објектот Тежина:
20g

Слични производи во категоријата..