• Обновено
Бесплатен Превозот 2м/еез 50m/многу Тенок Големина Канал LED Лента Aluminumprofile со Капак и на Крајот Капи за LED Лента на Светлина,LED Светло
zoom_in

Бесплатен Превозот 2м/еез 50m/многу Тенок Големина Канал LED Лента Aluminumprofile со Капак и на Крајот Капи за LED

DEN 4390.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
3 години
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
yl1609
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Употреба:
Пејзаж Осветлување
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
YANGMIN
Должина:
200cm
Напон:
12V
Ширина:
1.6cm
Употреба:
Индустриски
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Слични производи во категоријата..