• Обновено
за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на Suzuki GSXR 1000 K9 09-15 GSXR 1000 K7 K8 GSXR 600
zoom_in

за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на Suzuki GSXR 1000 K9 09-15 GSXR

DEN 1058.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
TS-SD-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Должина:
21.9cm
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Сребрена
Објектот бои:
сребро црвено црно злато
Функција:
мотоцикл волан амортизерите
Fitment:
За Kawasaki Z-250 Z800 Z1000
Автомобил Производител:
за mt09 fz09 mt07 fz07
Број На Модел На:
SD-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Е бесплатен превозот:
Yes
Направен во :
Кина
Име На Модел:
Амортизерите Волан Стабилизатор

Слични производи во категоријата..