• Обновено
Лет Дрвени Пропелер CCW 18*8 18inch За Бензин RC Модел Авион
zoom_in

Лет Дрвени Пропелер CCW 18*8 18inch За Бензин RC Модел Авион

DEN 218.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
18*8

Слични производи во категоријата..