• Обновено
2 Бои Сребро Злато Мода Бохемски Шарм Кристал Кристал Бисер Жица Hairband за Жените Накит
zoom_in

2 Бои Сребро Злато Мода Бохемски Шарм Кристал Кристал Бисер Жица Hairband за Жените Накит

DEN 270.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
F-0405-5
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Бренд Име:
Ldealway
is_customized:
Yes
Материјал:
легури,Кристално
Големина:
the hariband's length is about 37cm(14.56inch)
боја:
злато,сребро како на слика шоу ;
Тежина:
48g/pc ;

Слични производи во категоријата..