• Обновено
Дијамант Сликарство Лили на Долината Свежо Цвеќе Крстот Бод Занает Мозаик Шема Beaded Везови Лепило Копчето за Сликање
zoom_in

Дијамант Сликарство Лили на Долината Свежо Цвеќе Крстот Бод Занает Мозаик Шема Beaded Везови Лепило Копчето за Сликање

DEN 237.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm box packing, 40x50cm box packing, 50x60cm box packing, 60x75cm box packing
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Платно Пакување Метод:
дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Дијамант Сликарство Лили на Долината
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Слични производи во категоријата..