• Обновено
Моден Цртан филм Силикони СТП Кожа прекривачот За Нови iPad на Apple 9.7 2017 Случај Таблета Fundas Мачка Куче Шема Стојат Школка
zoom_in

Моден Цртан филм Силикони СТП Кожа прекривачот За Нови iPad на Apple 9.7 2017 Случај Таблета Fundas Мачка Куче Шема

DEN 306.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
За Apple новиот Ipad 9.7 2017
Бренд Име:
NiceHuiRu
Пакет:
No
Ширина:
9.7inch
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Број На Модел На:
За Apple новиот Ipad 9.7 2017
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Должина:
9.7inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Објектот:
За Apple новиот Ipad 9.7 2017
дизајн:
8 дизајни
Луѓе:
Девојка, Момче, Жена, Маж
Име:
CNK
бесплатен подарок:
Yes
Шаблон Тип:
Солидна многу убава боја и популарни
Тежина:
350g
Гаранција:
12 месец
Состојба:
100% сосема нов и тест
Материјал:
СТП Кожа

Слични производи во категоријата..