• Обновено
Автомобил-Стил, FRP Стаклени Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара За 2013- W222 WA Стил на Покривот Спојлер Крило
zoom_in

Автомобил-Стил, FRP Стаклени Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара За 2013- W222 WA Стил на Покривот Спојлер

DEN 5256.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2013-2016
Бренд Име:
yachant
Објектот Висина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
1
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип На Објект:
покривот спојлер
Позиција:
Други
Боја Име:
Црна

Слични производи во категоријата..