• Обновено
2017 Луксузни 22 вида Свила Памук Жакард луксузна Постелнина Поставите Кралицата цар големина 4Pcs Прекривки покрие поставите Bedsheet постелнина Pillowcases
zoom_in

2017 Луксузни 22 вида Свила Памук Жакард луксузна Постелнина Поставите Кралицата цар големина 4Pcs Прекривки покрие

DEN 3168.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Стил:
Европа
Материјал:
Свила / Памук
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Техника:
Жакард
Шема:
Извезена
Количина:
4 парчиња
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
60
Пополнување:
Никој
тема count:
500TC
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Тежина:
3.2KG
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Возрасна Група:
Возрасни
Кралицата Големина:
прекривки маска
кралот големина:
прекривки маска
Постелнината Наместите Бојата:
црвена,сина,розева,виолетова,жолта,бела,златна,бела
4pcs:
1 Прекривки Маска+1 Кревет лист+2 Pillowcases

Слични производи во категоријата..