• Обновено
(220V)НОВИТЕ Природни Германиум Камења Терапија Греење Мат За Продажба
zoom_in

(220V)НОВИТЕ Природни Германиум Камења Терапија Греење Мат За Продажба

DEN 4320.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стандарден Напон:
220v
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА, АУ, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
SugarBae
Материјал:
како се покаже
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
About 3KG
Големина:
45cmX45cm/50cmX50cm

Слични производи во категоријата..