• Обновено
2017 Нова Мода Жените се Отвори Пети Црна Коленото Висока кроена Гладијатор Чизми Мода Висока Пета Долги Чизми Облечи Чевли
zoom_in

2017 Нова Мода Жените се Отвори Пети Црна Коленото Висока кроена Гладијатор Чизми Мода Висока Пета Долги Чизми Облечи

DEN 3045.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Моден Елемент:
Рим
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Rousmery
Број На Модел На:
GA151
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Zip
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок

Слични производи во категоријата..