• Обновено
Инкубаторот Humidification Цевка 200W/300W/400W/500W Метал Материјал Домаќинство Инкубатор Додатоци Живина Одгледување Опрема
zoom_in

Инкубаторот Humidification Цевка 200W/300W/400W/500W Метал Материјал Домаќинство Инкубатор Додатоци Живина Одгледување

DEN 407.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XXL
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Материјал:
Железо
Бренд Име:
TUBEBEANS
Број На Модел На:
Инкубаторот humidification цевка
Име на производ:
Име на производ
Спецификации Модел:
200W / 300W / 400W
Материјал:
Метал
Користи:
изведување на машински додатоци

Слични производи во категоријата..