• Обновено
SanErqi Нови Пристигнување паметен Телефон Батеријата За BQ Aquaris Х5 2900mAh батеријата Акумулаторот AKKU batterij Batterie Bateria
zoom_in

SanErqi Нови Пристигнување паметен Телефон Батеријата За BQ Aquaris Х5 2900mAh батеријата Акумулаторот AKKU batterij

DEN 254.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
SanErqi
Број На Модел На:
За BQ Aquaris Х5
Име:
За BQ Aquaris Х5
Капацитетот На Батеријата:
3001MAh-4000MAh

Слични производи во категоријата..