• Обновено
За xiaomi redmi 4x Случај Отворено Универзална Половината Торба За Xiaomi Redmi Забелешка 4x 4 про 360 Ротација Спојувалка за Каиш за iphone X Случај S9
zoom_in

За xiaomi redmi 4x Случај Отворено Универзална Половината Торба За Xiaomi Redmi Забелешка 4x 4 про 360 Ротација Спојувалка

DEN 119.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
5 инчи, 6 инчи
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X,Redmi Забелешка 4X
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
отворено половината торба
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
LANCASE
Мало Пакет:
No
Големина:
16071501
Материјал:
најлон M(4.7-5.1) L(5.1-6.0)
Стил:
5 инчен Преносни Отворено половината торба
дизајн:
Патување Спорт Половината Пакет торбичка случај
Функција:
360 ротација спојувалка за каиш случај за галакси s9 маска
половината торба:
пешачење, џунгла, качување, Велосипедизам
Key1:
За Xiaomi Redmi 4X
key2:
за iphone 6s случај 360
Key3:
за samsung галакси а5 2017 случај торба
Key4:
за iphone x случај, за samsung s9 случај
Key5:
спојувалка за каиш случај за xiaomi redmi забелешка 4x

Слични производи во категоријата..