• Обновено
100pcs/многу Нови Бели Electrode Влошки Десетици Акупунктура Дигитални Терапија Машина Massager Алатки Здрава подлога Масажа материјали MR053
zoom_in

100pcs/многу Нови Бели Electrode Влошки Десетици Акупунктура Дигитални Терапија Машина Massager Алатки Здрава подлога

DEN 679.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
CROPADELACN
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
подлога
Материјал:
Композитен Материјал

Слични производи во категоријата..