• Обновено
Бесплатен превозот за 0,5 KW 52MM ER11 cnc Вретено Мотор 500W Вретено Мотор DIY DC 100V CNC 500w Вретено Мотор За PCB Мелење Машина
zoom_in

Бесплатен превозот за 0,5 KW 52MM ER11 cnc Вретено Мотор 500W Вретено Мотор DIY DC 100V CNC 500w Вретено Мотор За

DEN 1469.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
annoytools
Број На Модел На:
HCDJ
Максимален Вртежен Момент:
5000G/CM
Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
12000rpm
Примена:
Мелничката

Слични производи во категоријата..