• Обновено
Пинк Збор Круна Шема Дрвени Бебе Pacifier Клипови 5Pcs Дрво, Метал Soother Clasps Додатоци DIY за Бебе Играчка Teethers
zoom_in

Пинк Збор Круна Шема Дрвени Бебе Pacifier Клипови 5Pcs Дрво, Метал Soother Clasps Додатоци DIY за Бебе Играчка Teethers

DEN 101.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
2.9cm
Број На Модел На:
B01550
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Висина:
1.9cm
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Тежина:
40g
Производ Карактеристики:
Дрвени
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Ширина:
2.9cm
Големина:
44x29x19mm
боја:
Пинк
Стил:
круна
Шема:
Принцезата Турски
Тип:
Дрвени Бебе Pacifier Клипови

Слични производи во категоријата..