• Обновено
CMB5083 промет на Големо со 10Pcs/Многу Cremation Сјајна Монистра Нараквици за пепел Keepsake Urns Накит Нараквици Жените pulseras
zoom_in

CMB5083 промет на Големо со 10Pcs/Многу Cremation Сјајна Монистра Нараквици за пепел Keepsake Urns Накит Нараквици

DEN 1320.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
impressjewelry
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
CMB 5083
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Dongguan Кина(Копно)
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
ОЕМ И ODM:
на располагање
Функција:
пепел носителот
Главниот Камен:
Кристално
Накит Тип:
нерѓосувачки челик закачам
Продажбата на начин:
фабриката директно
боја:
Црна
Тежина:
about 25g
Дијаметар:
60mm

Слични производи во категоријата..