• Обновено
Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Хардверски Додатоци За Заклучување На Телото 8520/25/30/35 Балкон Заклучување На Телото Lockcase Фитинзи
zoom_in

Заклучување На Вратата Од Не ' Рѓосувачки Челик Хардверски Додатоци За Заклучување На Телото 8520/25/30/35 Балкон

DEN 503.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Одговара Вратата Дебелина:
35-50мм
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
Површина По Завршувањето:
Никој
Број На Модел На:
8520/25/30/35
is_customized:
Yes
Примена:
влезот
Копчињата Се Вклучени:
No

Слични производи во категоријата..