• Обновено
Liitokala 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ За Samsung Батерија 18650 Првично 3.7 V INR 18650-30Q 3000mAh Батерија За Е-Цигара
zoom_in

Liitokala 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ За Samsung Батерија 18650 Првично 3.7 V INR 18650-30Q 3000mAh Батерија За Е-Цигара

DEN 196.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
INR 18650-30Q
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
liitokala
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Батеријата Број:
2
Големина:
65*18mm

Слични производи во категоријата..