• Обновено
7 инчен hsctp-441(706)-7-А таблет pc Repair делови на Екранот на Допир, Digitizer стакло Надворешен екран Сензор
zoom_in

7 инчен hsctp-441(706)-7-А таблет pc Repair делови на Екранот на Допир, Digitizer стакло Надворешен екран Сензор

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
7 инчен Заоблени бела, 7 инчен Заоблени црна
Број На Модел На:
HSCTP-441(706)-7-А
Бренд Име:
yingkesong
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран

Слични производи во категоријата..