• Обновено
Бренд Пролет и Есен Мажите Секојдневен Чевли на Ретро Платно Чевли Дише Секојдневен Чевли за Човекот памучен ткаенина на карета Основните Чипка-up Станови
zoom_in

Бренд Пролет и Есен Мажите Секојдневен Чевли на Ретро Платно Чевли Дише Секојдневен Чевли за Човекот памучен ткаенина

DEN 664.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
XiaGuoCai
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Дише,Светлина,Тешко Носи,Анти-Мирис
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
G12
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Латекс
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Логистика:
Бесплатен превозот

Слични производи во категоријата..