• Обновено
Wlansmart Префрлање 1 2 3 банда ЕУ Стандард Smart home Автоматизација екран на Допир Панел ЗА Далечинска Контрола од страна на smart телефон преку Broadlink рм про
zoom_in

Wlansmart Префрлање 1 2 3 банда ЕУ Стандард Smart home Автоматизација екран на Допир Панел ЗА Далечинска Контрола

DEN 551.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
жиро:
no
Карактеристики:
Блескави
Број На Модел На:
WS ЕУ се Префрлите
максимална брзина:
RF433.92MHz
Скала:
1
Бренд Име:
WLANSMART
Контрола На Канали:
2 канали
Стандард:
НИ/AU Стандард
Тип На Сигнал:
RF433.92MHz
димензија:
120*72MM
Функција:
Тајмер функција,работа со РМ Про
Апликации:
smart home автоматизација
Напојување:
AC110~150V/170~240V,50/60Hz
Светилка vattage:
5-200W/банда
Далечински управувач растојание:
затворен ≥ 8m во Соба
Механички Живот:
100,000 пати
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Слични производи во категоријата..