• Обновено
Домаќинство Козметички кутии за Складирање Мала Десктоп Канцеларија Компјутер Далечински Складирање кутија SocksTies Градник Пластични долна облека Чување на Кутии
zoom_in

Домаќинство Козметички кутии за Складирање Мала Десктоп Канцеларија Компјутер Далечински Складирање кутија SocksTies

DEN 186.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
Strongwell
Техника:
Сјајни
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SW9030302
Стил:
Модерна
Пластични Тип:
PE
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Употреба:
Дребулии
Решетки Количина:
слика шоу
Спецификација:
26x8.2x6.3 cm (10.23x3.22x2.48 Inch)
Оптоварување:
6000g
Производот:
Дребулии
Големина:
26x8.2x6.3 cm (10.23x3.22x2.48 Inch)
боја:
3Color
Материјал:
PE
Количина:
1pcs
Пакување:
1pc/кутија
Функција:
Три отстранлив пластична мрежа за складирање кутија
Шема:
Модерниот Стил
Име:
пластични десктоп складирање кутија

Слични производи во категоријата..