• Обновено
Европа стил Завеса Додатоци Класичен Tiebacks Почетниот прозорец оркестарот tassel бесење топки тока завеса рака 30
zoom_in

Европа стил Завеса Додатоци Класичен Tiebacks Почетниот прозорец оркестарот tassel бесење топки тока завеса рака 30

DEN 1173.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Европа
Техника:
Жакард
Ткаенина Тип:
Памук
Број На Модел На:
завеса tieback
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Цврста
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Грб & Tassels
Материјал:
Платно
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци
Употреба:
Завеса Додаток, curtian носителот
Цена За:
1 пар(2 парчиња )
1 парче вклучува:
2 топки

Слични производи во категоријата..