• Обновено
DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ
zoom_in

DINKY Играчка 885 Атлас 1:43 Dinky Играчки CAMION SAVIEM S7 PORTE-FER DIECAST АВТОМОБИЛ МОДЕЛ

DEN 1266.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Карактеристики:
Diecast
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
885
Предупредување:
Овој производ не е погодна за деца под 3 години
Тип:
Автомобил
Материјал:
Метал
Скала:
1
Бренд Име:
HRN-МОДЕЛ
Тип:
Автомобил модел
вредни:
Колекција на стар автомобил
Карактеристики:
Модел, Мини

Слични производи во категоријата..