• Обновено
200pcs/многу Должина од 15 18 20 22 25 30 mm Метал Топката Главата Иглички Злато Сребро Антички Бронза Главата Игли За Diy Накит Одлуки Наоди
zoom_in

200pcs/многу Должина од 15 18 20 22 25 30 mm Метал Топката Главата Иглички Злато Сребро Антички Бронза Главата Игли

DEN 58.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
15mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25mm, 30mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Mibrow
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
рамна глава иглички
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Број На Модел На:
K253
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Бакар
Фах Надвор Дијаметар:
15 18 20 22 25 30мм
Пад на превозот:
Yes
Количина:
200pcs/многу
боја:
Злато/Античкиот Бронза/Сребрена/Родиум Боја
Тип На Објект:
топката headpins
Shap:
глава иглички игли
дизајн:
глава иглички bijoux
useage:
топката главата иглички diy
Функција:
глава игли за diy изработка на накит

Слични производи во категоријата..