• Обновено
НИ BELLOFRAM T1500 електрични пропорционален вентил 969-713-000 15PSI (0 ~ 0.1 MPa)
zoom_in

НИ BELLOFRAM T1500 електрични пропорционален вентил 969-713-000 15PSI (0 ~ 0.1 MPa)

DEN 13322.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
WZVAC
Тип:
Вентили

Слични производи во категоријата..