• Обновено
Канцеларијата Дама секојдневен бизнис костум жените грб + панталони облека одговараат на женската мода едно Копче бизнис костум
zoom_in

Канцеларијата Дама секојдневен бизнис костум жените грб + панталони облека одговараат на женската мода едно Копче

DEN 2136.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Бренд Име:
OnnPnnQ
Материјал:
Волна
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Број На Модел На:
GS1132
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
is_customized:
Yes
Материјал Состав:
Волнени мешавина
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата..