• Обновено
2017 widewins велосипедизам Кратко sleeve џерси велосипед облека мажите велосипедизам носат ropa ciclismo maillot Република 5885
zoom_in

2017 widewins велосипедизам Кратко sleeve џерси велосипед облека мажите велосипедизам носат ropa ciclismo maillot

DEN 783.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Кашмир,Spandex,Памук
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..