• Обновено
ТВ Далечински Управувач Замена за Toshiba КТ-8037 F 40L3400 40L3400U 50L3400 50L3400U 58L5400 58L5400U 58L5400UC
zoom_in

ТВ Далечински Управувач Замена за Toshiba КТ-8037 F 40L3400 40L3400U 50L3400 50L3400U 58L5400 58L5400U 58L5400UC

DEN 110.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
далечински управувач замена
Употреба:
TV
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
ALLOYSEED
Фреквенција:
38kHz
Моќност:
2 x AAA батерии (не се вклучени)
Компатибилен со:
Објектот:
далечински управувач замена

Слични производи во категоријата..