• Обновено
Нови Лето женски Панталони Одговара Workwear Дизајн Секојдневен Кратки Ракави Палто И Панталони Панталони Поставите Laides Мода Панталони Одговараат NS750
zoom_in

Нови Лето женски Панталони Одговара Workwear Дизајн Секојдневен Кратки Ракави Палто И Панталони Панталони Поставите

DEN 791.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Полиестер
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
YIDILAMA
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
NS750
Јака:
Notched
is_customized:
No
Облека Должина:
Редовни
Пакет Се Вклучени:
Палто+Панталони

Слични производи во категоријата..