• Обновено
Бесплатен превозот РК автомобил 1:10 Метал надградба фитинг 122065 прилагодлива автомобилот режим HSP 94122 94102 94166
zoom_in

Бесплатен превозот РК автомобил 1:10 Метал надградба фитинг 122065 прилагодлива автомобилот режим HSP 94122 94102

DEN 330.24

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
HR
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
122065
Технички параметри:
Вредност 10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Вториот floor122065
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Вториот floor122065
Модел:
122065
Играчка тип:
автомобил играчка
Додатоци Тип:
Други
Применливи модели:
HSP94122 94102 94166
Алатка Материјали:
Собрани класа
Времето на пазарот:
2017
собрание делови:
Вториот floor122065
Применлив модел на односот на:
рк автомобил 1
Материјал:
Метал
Сопствениците лични преференции:
Многу слично на тоа

Слични производи во категоријата..