• Обновено
20pcs/многу Микс Стакло високи потпетици чевли snap копчиња 18mm ѓумбир копчето snap pendant/нараквица шарм diy snap накит
zoom_in

20pcs/многу Микс Стакло високи потпетици чевли snap копчиња 18mm ѓумбир копчето snap pendant/нараквица шарм diy snap

DEN 139.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
стилот на еден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
sb389
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Други
Дијаметар:
18mm

Слични производи во категоријата..