• Обновено
Sauvoo 10pcs/многу Круг Бакар Магнетни Clasps одговара 3/4/5/6mm Кожа Јажиња, Канапи DIY Хривнија Ѓердан Конектори Наоди F771
zoom_in

Sauvoo 10pcs/многу Круг Бакар Магнетни Clasps одговара 3/4/5/6mm Кожа Јажиња, Канапи DIY Хривнија Ѓердан Конектори

DEN 185.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
магнетни clasps
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
F771
Материјал:
Бакар
Бои:
родиум
Количина:
10 компјутери/многу
Тежина:
50g/lot
Големина:
Inside Dia 6 mm
Стил:
магнетни clasps
дизајн:
кожа канапи clasps
Обликот:
бакар магнетни clasps
категорија:
Хривнија Clasps
Карактер:
накит конектори

Слични производи во категоријата..