• Обновено
Топла Продажба ТАД Тактички Воен Панталони Брзо-сува Водоотпорен Борба против Армијата Скијање Панталони Качување Пешачење Лов Панталони 11 Боја
zoom_in

Топла Продажба ТАД Тактички Воен Панталони Брзо-сува Водоотпорен Борба против Армијата Скијање Панталони Качување

DEN 484.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
тад
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Материјал Технологија:
AIRPOLAR 100
Пол:
Унисекс
Име:
Sharkskin ТАД Панталони
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Функција:
Водоотпорен,Windproof,Брз-сува,Дише
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL
боја:
ACU/CP/Џунглата Python/Дрво Маскирна/Зелена Маскирна/Црна/Сива...
Делокруг на примена:
Отворен спортски,Качување,Лов,Планинарење,Скијање,Кампување...
Тип На Објект:
Панталони
Затворање Тип:
Копчето Летаат
квалитет:
Врвот

Слични производи во категоријата..