• Обновено
Аквариум Воздушна Пумпа Еден Штекер Молчи Риба Резервоарот Кислород Aerator Батерија Управувана Воздушна Пумпа Кислород Компресор 2W 1pcs
zoom_in

Аквариум Воздушна Пумпа Еден Штекер Молчи Риба Резервоарот Кислород Aerator Батерија Управувана Воздушна Пумпа Кислород

DEN 297.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
One Size
Бренд Име:
ZHIYANG
Број На Модел На:
DC-800
Материјал:
Пластични
моќност:
2W
Тип:
Риба
Цевка Калибар:
Други
Напон:
Other
Макс Излез:
2.0 L/min
излез:
Еден
Количина:
1pcs
Спецификации:
За 14.3*7.5*4.3 cm
Напон:
1.5V
Притисок:
0.02 Mpa

Слични производи во категоријата..