• Обновено
3D Лав Жирафа Мајмун Фондан чоколадо силиконски калап за торта декорирање алатки глина/гума Кујна Печење мувла T0923
zoom_in

3D Лав Жирафа Мајмун Фондан чоколадо силиконски калап за торта декорирање алатки глина/гума Кујна Печење мувла T0923

DEN 142.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
T0923
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујна печење додатоци:
Температура:
Направи:
is_customized:
категорија:

Слични производи во категоријата..