• Обновено
OFNA/HOBAO ТРКИ 89801 8Sc Страна Guard за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот
zoom_in

OFNA/HOBAO ТРКИ 89801 8Sc Страна Guard за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

DEN 320.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GWOLVES
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 3
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
8Sc Страна Guard

Слични производи во категоријата..