• Обновено
Гроздобер Стил Салон Копчиња Се Справува Со Фиока Вади Капка Оков За Мебел Кабинет Рачки На Вратите Шкафот Копчиња Се Справува Со Антички/Црвена
zoom_in

Гроздобер Стил Салон Копчиња Се Справува Со Фиока Вади Капка Оков За Мебел Кабинет Рачки На Вратите Шкафот Копчиња

DEN 84.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Античкиот Бронза, Црвена Бронза
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
Бренд Име:
MFYS
Број На Модел На:
4751
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка

Слични производи во категоријата..