• Обновено
2 парчиња 18MM OD 14MM x ID се Тркалаат 3k Сјајни Карбонски Влакна цевка / Цевки вратило со 500MM долго, крило цевка Quadcopter Хеликоптер на арм
zoom_in

2 парчиња 18MM OD 14MM x ID се Тркалаат 3k Сјајни Карбонски Влакна цевка / Цевки вратило со 500MM долго, крило

DEN 885.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
3K Висок Сјај
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
WHABEST
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
карбонски влакна цевка
Алатка Материјали:
карбонски влакна цевка
Надградба На Делови/Додатоци:
карбонски влакна цевка
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..