• Обновено
Томас ЧЕРЕПОТ МУШКА И МАТ-ЦРН OBSIDIAN МОНИСТРА ЕЛАСТИЧНА НАРАКВИЦА, Европската Бунтовнички Срцето Стил Bijoux Накит за Подарок за Мажите TS B171
zoom_in

Томас ЧЕРЕПОТ МУШКА И МАТ-ЦРН OBSIDIAN МОНИСТРА ЕЛАСТИЧНА НАРАКВИЦА, Европската Бунтовнички Срцето Стил Bijoux Накит

DEN 252.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Мажи
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
TS B171
Стил:
Класичен
Бренд Име:
hemiston
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Затворач Тип:
Чипка-Up
is_customized:
No
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Обликотшема:
Скелетот
Должина:
15cm~24cm
Услуга:
Пад на превозот

Слични производи во категоријата..