• Обновено
Пренослив 3 Prong НИ Plug Моќ Кабел Кабелот за Dell за HP за Леново за ASUS за Acer за Toshiba за Samsung Лаптоп AC Адаптер
zoom_in

Пренослив 3 Prong НИ Plug Моќ Кабел Кабелот за Dell за HP за Леново за ASUS за Acer за Toshiba за Samsung Лаптоп AC

DEN 1031.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
1.5 м
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
RongTop
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
НИ Моќ Кабел

Слични производи во категоријата..